top of page

KAMEROVÉ SYSTÉMY

Bezpečnosť je v súčasnosti jedným z kľúčových aspektov v pracovnom aj súkromnom živote. Preto vám prinášame komplexné služby pri zabezpečení vašej firmy alebo domu. Naše služby zahŕňajú inštaláciu kamerových systémov po celom Slovensku a aj v zahraničí, servis kamerových systémov a dokonca aj monitorovanie budov. Chápeme, že pocit bezpečia je pre vás zásadný, a preto sme tu vždy pre vás - od úplného začiatku (kde vám poradíme s výberom technológie) až po vytúžený koniec (keďže naša spoločnosť ponúka aj montáž kamerových systémov a servis kamerových systémov).

 

Od samého začiatku budeme stáť pri vás a spolupracovať s vami na výbere kamerového systému, ktorý bude primerane chrániť váš dom alebo firmu a zároveň spĺňať všetky vaše požiadavky. Chceme, aby ste sa cítili naozaj bezpečne, preto pre vás zabezpečíme inštaláciu kamerového systému nielen v našom kdekoľvek na Slovensku, ako aj v zahraničí. Naši odborníci sa postarajú o to, aby boli kamery umiestnené na správnom mieste a celý systém fungoval bez problémov.

Keďže všetky technológie potrebujú pravidelnú kontrolu a drobné opravy, ponúkame aj servis kamerových systémov, ktorý vám poskytne ešte väčší pocit istoty a komfortu pri dlhodobom používaní bezpečnostných zariadení. Navyše, ak potrebujete, aby boli vaše priestory neustále chránené a monitorované, ale neviete, komu zveriť ich bezpečnosť, neváhajte sa na nás obrátiť. 

Okrem uvedených služieb poskytujeme aj monitorovanie objektov, na ktorých vám záleží. Odteraz sa už nemusíte obávať. Odborníci zo spoločnosti TECH2GO sú tu pre vás! Či už potrebujete pomoc s bezpečnostnými kamerami  na Slovensku, ako aj v zahraničí. 

REALIZUJEME RIEŠENIA OD SPOLOČNOSTÍ A ZNAČIEK

TP-Link-Logo_edited_edited.png
1f2a15954766bc79a2ab8ea45f7b627c_edited.
Hikvision_logo_PNG2_edited.png
iget_logo_edited.png
logo_edited.png
Potrebujete poradiť?
24-hours (1).png
Podpora
answer.png
0951 223 803
Infolinka
email (1).png
E-mail
bottom of page